BYLOT
Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna

Home » Aktualności » Zapraszamy 10 stycznia o g. 12:00 do Holiday Inn w Bydgoszczy
Zapraszamy 10 stycznia o g. 12:00 do Holiday Inn w Bydgoszczy
Opublikowano: 29 Grudzień 2017
Szanowni Państwo,
w 2018 roku na zaproszenie Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki przyjadą do Bydgoszczy touroperatorzy skupieni wokół Forum Turystyki Przyjazdowej przy Polskiej Organizacji Turystycznej. Będziemy ich gościć w naszym mieście 5 i 6 kwietnia. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie mające na celu zainteresowanie wiodących przedstawicieli turystyki przyjazdowej ofertą naszego miasta i regionu. Od nas zależy czy wykorzystamy tę szansę i na ile profesjonalnie przygotujemy się do Regionalnej Giełdy Produktów Turystycznych, która będzie głównym akcentem III Kujawsko-Pomorskiego Forum Turystyki.
W dniach 7 i 8 kwietnia touroperatorzy zwiedzą nasze województwo, natomiast 5 i 6 kwietnia będą przebywać w naszym mieście. Dzięki zaangażowaniu lokalnego środowiska turystyki Bydgoszcz ma szansę stać się głównym beneficjentem tej cennej inicjatywy K-POT oraz PIT, organizowanej we współpracy z Miastem Bydgoszcz.
Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna będzie gospodarzem jednego ze stanowisk ofertowych i zajmie się koordynacją przygotowania ofert wszystkich podmiotów zainteresowanych tworzeniem pakietów turystycznych i ich komercjalizacji (zarówno do katalogu jak i na same rozmowy).
Tym samym chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne w dniu 10 stycznia 2018 o godzinie 12:00 w Hotelu Holiday Inn w celu przedstawienia założeń Regionalnej Giełdy Produktów Turystycznych oraz ustalenia harmonogramu prac przygotowujących nas do Forum, w tym tworzenia i komercjalizacji pakietów turystycznych.
Szczegółowych informacji udziela J. Karol Słowiński tel. 691 794 110.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń do 8 stycznia do godziny 18:00 drogą mailową.
Liczba miejsc ograniczona.

do góry
Powered by: simk.pl