BYLOT
Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna

Home » Aktualności » Już niedługo Bydgoszcz w pakiecie- czyli zakp usług turystycznych on line
Już niedługo Bydgoszcz w pakiecie- czyli zakp usług turystycznych on line
Opublikowano: 17 Maj 2018
Z radością informujemy, że 17 maja 2018 roku w Przystani Bydgoszcz, została podpisana umowa partnerska pomiędzy Bydgoską Lokalną Organizacją Turystyczną "ByLOT" a "Podróże na miarę" spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, prowadzącą portal Tickeo.pl, w sprawie uruchomienia sprzedaży w systemie on line, usług i imprez turystycznych oferowanych przez instytucje i przedsiębiorców działających w Bydgoszczy i okolicach.
Ze strony "Podróże na miarę " umowę podpisali Prezes Zarządu Mateusz Machulski i Wiceprezes Zarządu Karol Narloch, ze strony ByLOT - Prezes Zarządu Jan Karol Słowiński i Wiceprezes Zarządu Mirosław Wołodko.

Umowa ta umożliwia sfinalizowane prac nad nowatorskim projektem pod nazwą "Bydgoszcz w pakiecie", realizowanym ze środków własnych naszej Organizacji. Wkrótce uruchomiona zostanie strona Bydgoszcz w Pakiecie, na której w sposób będzie można, w trybie on line,zaplanować i zakupić krótszy lub dłuższy pobyt w Bydgoszczy i wypady w okolice.

Docelowo Strona Bydgoszcz w pakiecie działała będzie w trzech wersjach językowych: polskim, angielskim i niemieckim.
O postępie prac będziemy Państwa informowali na bieżąco.
Już dzisiaj informujemy, że poprzez portal www.tickeo.pl można nabyć bilety do wielu atrakcji w Bydgoszczy, w tym na Tramwaj Wodny.


do góry
Powered by: simk.pl