BYLOT
Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna

Home » Aktualności » Bydgoskie zakaMARKI już rozpoznane
Bydgoskie zakaMARKI już rozpoznane
Opublikowano: 21 Czerwiec 2018
20 czerwca 2018 odbyło się szkolenie "Poznajemy bydgoskie zakaMARKI kujawsko - pomorskich konstelacji dobrych miejsc". Szkolenie zorganizowała Bydgoski Lokalna Organizacja Turystyczna "ByLOT" przy wsparciu finansowym Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
Uczestnikami szkolenia byli przedstawiciele wszystkich wiodących bydgoskich hoteli, K-POT, Informacji turystycznych z terenu województwa, biur podróży, stowarzyszeń i instytucji związanych z turystyką. Szkolenie zorganizowano w formie wycieczki studyjnej po obiektach szlaku TeH2O oraz szlaku Niech Cię Zakole.
Uczestnicy szkolenia mogli bezpośrednio przekonać się o wartości skarbów ukrytych na szlaku TeH2O, cofnąć się w czasie w Muzeum Mydła, introligatorni, czy na barce Lemara, zejść pod ziemię zwiedzając Exploseum, i spojrzeć na miasto "z lotu ptaka" wspinając się na taras widokowy Wieży Ciśnień.
Dzięki Piotrowi Lenartowi koordynatorowi szlaku "Niech Cię zakole",uczestnicy szkolenia podczas pikniku pod Wieżą Ciśnień i biesiady w cieniu chaty nadwiślańskiej (Luszkowo) mogli poznać również smaki będące wizytówką Szlaku.
Wymiana wrażeń i zapamiętanych informacji odbyła się w Winnicy Przy Talerzyku (Topolno), która była ostatnim etapem szkolenia.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali materiały szkoleniowe, które z pewnością będą im pomocne w promowaniu odwiedzonych obiektów wśród gości odwiedzających reprezentowane przez nich jednostki.
Zapraszamy na krótką fotorelację.do góry
Powered by: simk.pl