BYLOT
Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna

Home » Aktualności » Debata - Jakość w Turystyce; 6 września 2018 Przystań Bydgoszcz
Debata - Jakość w Turystyce; 6 września 2018 Przystań Bydgoszcz
Opublikowano: 28 Sierpień 2018
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 6 września 2018 o godzinie 10:30 w Przystani Bydgoszcz rozpoczynamy cykl debat "Jakość w Turystyce". Pierwszą debatę pod tytułem "Co dla turystów? Co dla mieszkańców? Jak znaleźć kompromis?" poprowadzi specjalista w zakresie (między innymi) rozwoju turystyki w mieście, międzynarodowej konkurencyjności miast w zakresie turystyki, internacjonalizacji funkcji turystycznej w mieście, pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dr hab. Piotr Zmyślony.
Program debaty jest następujący:
10:30 Otwarcie debaty
10:35 wręczenie dr hab. Piotrowi Zmyślonemu tytułu "Członka Honorowego ByLOT"
10:40 wstęp do debaty dr hab. Piotr Zmyślony
10:55 dyskusja
ok 12:00 przewidywane zakończenie debaty.

Osoby zainteresowane udziałem w Debacie proszone są o zgłoszenie swojego udziału do dnia 4 września na adres biuro.bylot@gmail.com . Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w debacie będzie możliwy po uzyskaniu potwierdzenia zgłoszenia.

Partnerami ByLOT przy realizacji tego projektu są: Polska Izba Turystyki oddział Kujawsko-Pomorski, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy, Kujawsko - Pomorska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.do góry
Powered by: simk.pl