BYLOT
Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna
Home » Usługi » Sprzedaż wydawnictw
Sprzedaż wydawnictw
Patriotyczne karty pocztowe cz. I i cz. 2
Zestaw pocztówek patriotycznych to pamiątka wydana przez Bydgoską Lokalną Organizację Turystyczna "ByLOT" z okazji Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości 2015.

"Chopin w Toruniu"
„Chopin w Toruniu” - pierwsza publikacja cyklu Biblioteka BIT, która ukazała się w maju 2015 r. Wydawnictwo przybliża mało znaną historię wizyty wybitnego polskiego kompozytora, Fryderyka Chopina, w Toruniu, która miała miejsce w sierpniu 1825 r. Autorem publikacji jest wieloletni przewodnik turystyczny po mieście Toruniu – Marcin Łęcki.

Okolicznościowe monety - Obywatelskie Obchody Święta Niepodległości 2015
Okolicznościowe monety to unikatowa pamiątka bita dla uczczenia Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości w Bydgoszczy, zorganizowanych przez Bydgoską Lokalną Organizację Turystyczną "ByLOT".

Komiks "Tajemnicye D.A.G. Fabrik Bromberg" cz. 3
Bohaterem komiksu jest brytyjski szpieg John Gardner, który działa w Polsce pod nazwiskiem Jerzy Krajweski. Przedmiotem jego zainteresowania jest jedna z największych fabryk zbrojeniowych - D.A.G. Fabrik Bromberg. Pracując w zakładach zbiera informacje o produkcji materiałów wybuchowych, angażuje się w pomoc w ucieczkach brytyjskich jeńców, a także tropi gdzie są prowadzone prace nad tajną bronią dalekiego zasięgu, która może zagrażać Londynowi.

Broszura komiksowa
Broszura wydana na Bydgoski Konwent Komiksu i Gier z okazji czterdziestej rocznicy premiery komiksu "Kryptonim Walizka". Broszura zawiera rysunki: Krzysztofa Trystuły, Norberta Rybarczyka, Daniela Grzeszkiewicza, Jacka Michalskiego, Szymona Kaźmierczaka, Janusza Wyrzykowskiego, Piotra Nowackiego, Tomasza Samojlika, Jarosława Wojtasińskiego, Romana Maciejewskiego, Łukasza Ciaciucha, Roberta Sienickiego, Bartłomieja Kuczyńskiego, Michała Śledzińskiego, Jacka Przybylskiego i Jakuba Mathii.

Własnoręcznie robiony notes Lemara
Zachęcamy do zakupu pamiątkowego, ręcznie robionego notesu z wyszytym napisem "Lemara". Notes zawiera 94 gładkie kartki. Format B5. Twarda okładka. Notes jest obszyty granatowym materiałem w białe kotwice. W centralnej części okładki widnieje wyszyty czerwona nitką napis "Lemara". Notesy są zawiązywane wstążeczkami lub zawierają w środku materiałową zakładkę.

Powered by: simk.pl