Młyn_III

ByLOT partnerem TeHoFest 2022

Za nami coroczne święto Szlaku TeH2O – „TeHoFest 2022”. Tym razem hasłem wiodącym była „Nowa Energia”, czyli łączenie historii z nowoczesnością połączone z przystąpieniem do Szlaku nowych partnerów.

Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna „ByLOT” czynnie włączyła się w tegoroczne obchody, organizując we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury jedną z atrakcji.  Było nią zwiedzanie nowego obiektu, który znalazł się na Szlaku – Hotelu Słoneczny Młyn, połączone z rejsem w dół Brdy łodziami „Flisak Czakiego” i „Bydgoszczanka”. Zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu było tak duże, że Organizator zdecydował się na podwojenie liczby uczestników. Podobna sytuacja miała miejsce również u innych partnerów Szlaku. Świadczy to o dużym zapotrzebowaniu na tego rodzaju wydarzenia, natomiast gromkie oklaski na zakończenie rejsu, świadczyły o zadowoleniu uczestników z zaproponowanego sposobu spędzenia wolnego czasu.

ByLOT deklaruje dalsze wspieranie działań Szlaku TeH2O i organizowanie kolejnych wydarzeń, tak aby Bydgoszczanie przekonali się, ile ciekawych obiektów postindustrialnych mają na wyciągniecie ręki.

Zapraszamy na  krótką fotorelację do naszej galerii.