Bydgoska Lokalna
Organizacja Turystyczna

Sprzedaż wydawnictw

Śpiewnik "Pieśni Patriotyczne z komentarzami" 2017

Śpiewnik „Pieśni Patriotyczne z komentarzami” -to trzecie (zmienione) wydanie śpiewnika znanego z poprzednich Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości. Pomyślany został jako kompendium pieśni śpiewanych przez chóry na Starym Rynku w Bydgoszczy 11 listopada.
Ta mała książeczka to doskonała pamiątka zawierająca wiele ciekawostek związanych z prezentowanymi pieśniami, ubogacona została reprodukcjami pocztówek patriotycznych i zdjęć z okresu wkroczenia wojsk polskich do Bydgoszczy w styczniu 1920 roku.

 • Cena
  Cena 15 zł

Zestaw patriotycznych kart pocztowych to pamiątka wydana przez Bydgoską Lokalną Organizację Turystyczna „ByLOT” z okazji Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości 2015. Istnieje możliwość zakupu dwóch zestawów patriotycznych kart pocztowych (seria I -zawierająca karty związane z Bydgoszczą i okolicami oraz seria II-zawiera karty o charakterze ogólnopolskim). Każdy zestaw zawiera 12 szt. pocztówek.

 • Cena
  Cena 15 zł za zestaw

Patriotyczne karty pocztowe cz. I i cz. II

Chopin w Toruniu

„Chopin w Toruniu” – pierwsza publikacja cyklu Biblioteka BIT, która ukazała się w maju 2015 r. Wydawnictwo przybliża mało znaną historię wizyty wybitnego polskiego kompozytora, Fryderyka Chopina, w Toruniu, która miała miejsce w sierpniu 1825 r. Autorem publikacji jest wieloletni przewodnik turystyczny po mieście Toruniu – Marcin Łęcki. 

 • Cena
  Cena 15 zł

Okolicznościowe żetony – to unikatowa pamiątka bita dla uczczenia Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości w Bydgoszczy, zorganizowanych przez Bydgoską Lokalną Organizację Turystyczną „ByLOT”. 

 

Możliwość nabycia monet:

 • Okolicznościowa moneta
  Okolicznościowa moneta 10 PLN

  nordic gold (bez etui)

 • Okolicznościowa moneta
  Okolicznościowa moneta 20 PLN

  w kolorze srebrnym (bez etui)

 • Okolicznościowa moneta
  Okolicznościowa moneta 30 PLN

  w kolorze srebrnym (w etui)

 • Okolicznościowa moneta
  Okolicznościowa moneta 30 PLN

  w kolorze złotym (bez etui)

 • Okolicznościowa moneta
  Okolicznościowa moneta 40 PLN

  w kolorze złotym (w etui)

Okolicznościowe żetony - Obywatelskie Obchody Święta Niepodległości